Elon Musk--Tesla, SpaceX ve Fantastik bir Gelecek Arayışı (Kısaltılmamış)

audiobook (Unabridged)

By Ashlee Vance

cover image of Elon Musk--Tesla, SpaceX ve Fantastik bir Gelecek Arayışı (Kısaltılmamış)
Audiobook icon Visual indication that the title is an audiobook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyDevices.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...
New York Times Çok Satanlar #1 Wall Street Journal Yılın En İyi İş Dünyası Kitabı Her gün tüm insanlığın geleceğini değiştiren kişiyle daha yakından tanışın! Elon Musk, bir Silikon Vadisi efsanesi ve iş tarihinin en büyüleyici figürlerinden biri. İş imparatorluğunu yenilikçi fikirler üzerine kurmuş, hem nefret edilen hem de hayranlık duyulan bir mucit ve iş adamı. Bloomberg Businessweek dergisinin ödülünü alan gazeteci Ashlee Vance, "Elon Musk: Tesla, SpaceX ve Fantastik bir Gelecek Arayışı" kitabında Silikon Vadisi en cesur girişimcinin hayatına ve başarılarına ilk kez bağımsız ve çok yönlü bir bakış sunuyor. Musk, ailesi ve arkadaşlarıyla yapılan özel röportajlara dayanan bu kitap, Güney Afrika'daki çocukluğundan küresel iş dünyasının zirvesindeki mevcut konumuna kadar hayatının ilgi çekici bir tarihini içeriyor. Bu kitabın yardımıyla şunları öğreneceksiniz:
  • Elon Musk ilk yeni girişimini sıfırdan nasıl kurdu;
  • SpaceX nasıl oldu da başarısız bir şirketten ABD'nin önde gelen havacılık ve uzay şirketi haline geldi;
  • Musk elektrikli otomobil dünyasında nasıl devrim yarattı;
  • Musk SpaceX ve Tesla'yı iflastan kurtarmayı nasıl başardı;
  • Musk'ın dehasının sırrı nedir. Bu kitap, Elon Musk'ın ilk biyografisi ve o kadar çok şey başarmış birini tanımak, yolunu izlemek ve başarı faktörlerini ve başarısızlıkların nedenlerini gözlemlemek için bir fırsattır. Hemen kitabı dinleyin ve Elon Musk gibi hayallerine saplantılı insanların nasıl olduklarını ve fikirlerini nasıl gerçekleştirdiklerini öğrenin! Original title: Elon Musk: Tesla, SpaceX, and the Quest for a Fantastic Future
  • Elon Musk--Tesla, SpaceX ve Fantastik bir Gelecek Arayışı (Kısaltılmamış)