Vianoce S Megan

ebook Duchovný Sprievodca, Duch Tigra A Strašidelná Matka!

By Owen Jones

cover image of Vianoce S Megan

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyDevices.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...

V knihe Vianoce s Megan je čas Vianoc a to znamená, že sa blížia školské prázdniny, ale Megan nie je veľmi nadšená, že škola končí. Posledný vianočný deň patrí k jej najobľúbenejším v školskom roku. Megan však premýšľa o tom ako by mohol byť tento rok iný od tých ostatných a povie o tom svojej najlepšej kamarátke, Jane. Spolu prichádzajú so skvelým nápadom, ako ozvláštniť Vianoce a zároveň pomôcť menej šťastným miestnym ľuďom.Vianoce idú dobre, ale Megan sa dozvie veľa o tom, ako ich musia prežívať ostatní, a tiež zistí niekoľko právd od svojho Duchovného sprievodcu, Wacinhinsha. Koniec koncov, je to pre obe dievčatá nezabudnuteľný a poučný zážitok.

Séria Megan je médium pozostáva z dvadsiatich štyroch noviel o rastúcom vedomí mladého dievčaťa, že je schopné robiť veci, ktoré nikto z jej rodiny nedokáže. Megan má v prvom diele dvanásť rokov. Má dva zdanlivo neriešiteľné problémy. Jej matka sa bojí latentných schopností svojej dcéry a nielenže jej nepomôže, ale ju aj aktívne odrádza; a nemôže nájsť učiteľa, ktorý by jej pomohol rozvíjať jej nadprirodzené, psychické schopnosti. Chce totiž nielen vedieť, čo je možné urobiť a ako to urobiť, ale za akým účelom by mala využiť svoje špeciálne schopnosti. Megan je dobré dievča, takže by sa zdalo zrejmé, že má tendenciu využívať svoje schopnosti na dobro, ale nie je vždy ľahké urobiť správnu vec, aj keď viete, čo to je. Tieto príbehy o Megan oslovia každého, kto sa zaujíma o psychické sily, nadprirodzené a paranormálne javy a je vo veku od desiatich do sto rokov.V knihe Vianoce s Megan je čas Vianoc a to znamená, že sa blížia školské prázdniny, ale Megan nie je veľmi nadšená, že škola končí. Posledný vianočný deň patrí k jej najobľúbenejším v školskom roku. Megan však premýšľa o tom ako by mohol byť tento rok iný od tých ostatných a povie o tom svojej najlepšej kamarátke, Jane. Spolu prichádzajú so skvelým nápadom, ako ozvláštniť Vianoce a zároveň pomôcť menej šťastným miestnym ľuďom.Vianoce idú dobre, ale Megan sa dozvie veľa o tom, ako ich musia prežívať ostatní, a tiež zistí niekoľko právd od svojho Duchovného sprievodcu, Wacinhinsha. Koniec koncov, je to pre obe dievčatá nezabudnuteľný a poučný zážitok.

Vianoce S Megan