Dvojitá výhra

ebook

By Michael Hyatt

cover image of Dvojitá výhra

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyDevices.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...

Všichni své kariéry rozjíždíme s dobrými úmysly. Jak se ale v práci zvyšuje stres a napětí, propadne řada z nás dříčské mýlce. Říkáme si: když ještě trochu přidám, zvládnu to. Ať ale makáme, jak chceme, povinnosti nás vždycky předběhnou.

Pracujeme více a spíme méně, v kanceláři problémy řešíme a doma neustále nějaké vytváříme, chodíme na čím dál více schůzek a chybíme u čím dál více rodinných večeří a posezení s přáteli. Předpokládáme, že časem si budeme moci dopřát pauzu a věnovat se zdraví a vztahům. Z "časem" se ale brzy stane synonymum pro "nikdy".

Jakmile někteří lidé objeví tuto nepříjemnou pravdu, dupnou na brzdu ctižádosti. Za tuhle volbu se ale také platí jistá daň. Skončíme s nevyužitým potenciálem, nižším příjmem a dalšími ztrátami. Stres a šílená pracovní doba nám už nedrtí zdraví ani osobní život, nesplněné profesní sny a ambice nám ale mohou úplně stejně zdrtit duši.

Existuje ještě nějaké jiné řešení? Je možné mít čas na kariéru, vztahy, a dokonce i sami na sebe? Možné to je a přesně o tom je tato kniha: jak vyhrát v práci a zároveň uspět v osobním životě.

Michael Hyatt je zakladatel a ředitel společnosti Michael Hyatt & Co., která pomáhá lídrům a vedoucím pracovníkům zaměřit se na vyhrávání v pracovním životě a dosahování úspěchu v tom osobním. Je autorem několika bestsellerů, například Zaměřte svou pozornost nebo Nejlepší rok vašeho života. Jeho práce se objevila v periodikách jako Wall Street Journal, Forbes, Businessweek, a dalších. Jeho rady, které pomohly už stovkám lidí, jsou založeny na osobních zkušenostech. Michael již přes čtyřicet let žije v manželství se svou ženou Gail. Mají pět dcer, tři zetě a devět vnoučat. Žijí v Nashvillu v Tennessee.

Megan Hyatt Miller je CEO společnosti Michael Hyatt & Co. Pod jejím vedením byla tato společnost časopisem Inc. zařazena na žebříček nejlepších pracovišť roku 2020, který hodnotí vrcholové americké firmy na základě přístupu k zaměstnancům. Podílí se také na moderování podcastu Lead to Win, který se pravidelně vyskytuje v první stovce nejposlouchanějších Apple podcastů. Když zrovna nepomáhá s růstem firmy,...

Dvojitá výhra